Склад кафедри
Тодоріко Лілія Дмитрівна
завідувач кафедри фтизіатрії та пульмонології Буковинського державного медичного університету,
доктор медичних наук, професор
У 1990 році закінчила Чернівецький державний медичний інститут за спеціальністю «Лікувальна справа»;
У 1998 році захистила кандидатську дисертацію за спеціальністю 14.01.02 - внутрішні хвороби;
У 2010 році захистила докторську дисертацію на тему: «Зміни щитоподібної залози та дії кортизолу при хронічних обструктивних захворюваннях легень: удосконалення лікування хворих старших вікових груп», за спеціальністю 14.01.02 - внутрішні хвороби;
У 2011 році вищою атестаційною комісією України їй присвоєно вчене звання професора.
Вища кваліфікаційна лікарська категорія з терапії (2004 р.); вища кваліфікаційна лікарська категорія з пульмонології (2011 р.), ІІ лікарська категорія з фтизіатрії (2010 р.).
За період наукової діяльності опублікована 737 наукових праць, у тому числі: 5 монографій, 28 навчальних посібників, 287 статей у міжнародних та фахових виданнях, 389 тез, 15 патентів на винахід, 5 нововведення, 7 інформаційних листів про нововведення у сфері охорони здоров’я, 6 методичних рекомендацій, 12 рацпропозицій.
Сливка Віктор Іванович
кандидат медичних наук, доцент кафедри фтизіатрії та пульмонології
Закінчив Чернівецький державний медичний інститут в 1986 році .
Захистив кандидатську дисертацію на тему: «Патогенетична роль тахикінінів в порушенні функції зовнішнього дихання у хворих на деструктивний туберкульоз легень та способи їх корекції» у 2001 р.
Науковий керівник:
Д. мед .н., професор кафедри фтизіатрії та пульмонології Національного медичного університету ім.О.О. Богомольця Процюк Раду Георгійович.
Вища кваліфікаційна лікарська категорія з фтизіатрії (2010 р.); спеціалізація з дитячої фтизіатрії (2012 р.)
Автор 1 підручника, 5 навчальних посібників, 125 наукових праць, 19 раціоналізаторських пропозицій, 2 винаходів.
Куратор І-го фтизіотерапевтичного відділення ОПТД та дитячого протитуберкульозного санаторію «Садгора».
У 2009 році закінчила Буковинський державний медичний університет за спеціальністю «Лікувальна справа». Після закінчення університету проходила інтернатуру зі спеціальності «Фтизіатрія та пульмонологія» на базі Чернівецького обласного протитуберкульозного диспансеру. З вересня 2009 навчалася в магістратурі за спеціальністю «Фтизіатрія». Захистила магістерську науково-кваліфікаційну роботу на тему «Ефективність режимів хіміотерапії у хворих на туберкульоз легень з невідомою чутливістю до антимікобактеріальних препаратів», науковий керівник – доктор медичних наук, професор Тодоріко Лілія Дмитрівна. Отримала диплом магістра медицини з відзнакою.
З З 2016 році захищена кандидатська дисертація на тему "Клініко-імунологічні особливості мультирезистентного туберкульозу легень у вперше діагностованих хворих, ефективність та оптимізація лікування", науковий керівник – доктор медичних наук, професор Тодоріко Лілія Дмитрівна.
У 2020 році здобула вчене звання доцента.
Є відповідальним виконавцем науково-дослідної роботи кафедри.
Сем’янів Ігор Олександрович
кандидат медичних наук, доцент кафери фтизіатрії та пульмонології
У 2011 році закінчив Буковинський державний медичний університет за спеціальністю «Лікувальна справа». Після закінчення університету проходив інтернатуру зі спеціальності «Фтизіатрія та пульмонологія» на базі Чернівецького обласного протитуберкульозного диспансеру. З вересня 2013 навчався в магістратурі за спеціальністю «Фтизіатрія». Захистив магістерську науково-кваліфікаційну роботу на тему «Особливості перебігу бронхообструктивного синдрому при різних формах туберкульозу легень», науковий керівник – доктор медичних наук, професор Тодоріко Лілія Дмитрівна. Отримав диплом магістра медицини з відзнакою.
З лютого 2013 року працює лікарем-фтизіатром на базі Чернівецького обласного протитуберкульозного диспансеру.
Відповідальний за проведення лікувально-консультативної та профорієнтаціної роботи кафедри. Відповідальний за наповнення серверу дистанційного навчання Moodle.
У 2017 році захистив кандидатську дисертацію на тему: «Комплексне лікування хворих на вперше діагностований туберкульоз легень залежно від супутньої патології гепато-панкреато-біліарної системи та поліморфізму генів глутатіон-S-трансферази», за спеціальністю 14.01.26 - фтизіатрія.
У 2019 році здобув вчене звання доцента.
Науковий доробок: 91 стаття, 135 тез, 4 раціоналізаторські пропозиції, 14 патентів, 4 монографії, співавтор 4 наукових посібників.
Підвербецька Олена Валеріївна
кандидат медичних наук, асистент кафедри фтизіатрії та пульмонології
У 2011 році закінчила Буковинський державний медичний університет за спеціальністю «Лікувальна справа». Після закінчення університету проходила інтернатуру зі спеціальності «Фтизіатрія та пульмонологія» на базі Чернівецького обласного протитуберкульозного диспансеру. З вересня 2013 навчалася в магістратурі за спеціальністю «Фтизіатрія». Захистила магістерську науково-кваліфікаційну роботу на тему «Клінічно-патогенетичний аналіз особливостей перебігу туберкульозу легень у ВІЛ-інфікованих», науковий керівник – доктор медичних наук, професор Тодоріко Лілія Дмитрівна. Отримала диплом магістра медицини з відзнакою.
З лютого 2013 року працює лікарем-фтизіатром на базі Чернівецького обласного протитуберкульозного диспансеру
З червня 2013 року працює старшим лаборантом на кафедрі фтизіатрії та пульмонології.
01.02.2018 року захистила кандидатську дисертацію на тему "Режими протитуберкульозної та патогенетичної терапії у хворих на туберкульоз легень з порушенням мікробіоценозу та адсорбтивної функції кишечнику"
Являються куратором студентського наукового гуртка
Науковий доробок: 3 монографії, 32 статі, 56 тез та 4 раціоналізаторська пропозиція.